Vlaamse Rotsplanten Vereniging
Nieuws => Website en Forum => Nieuw forumlid? => Topic gestart door: Matthias Fouquaert op 1 mei 2011, 15:16:00
-
Hallo, bij deze ook maar eens een account aangevraagd omdat ik toch een grote rotsplant liefhebber (uiteraard ook nog een pak andere teveel om op te noemen :D) ben. De passie voor tuinbouw en sierplanten zat er al als klein manneken in. (mede door familie die misch ook binnenkort lid zal worden :)) ik heb dan ook van mijn hobby mijn beroep proberen maken en het liefste doe ik toch kruisingen maken, rotstuinen aanleggen en wetenschappelijk onderzoek bij sierplanten. Daarom bij deze moest er iemand een vacature weten ?
Wij stonden vroeger ook op verschillende beurzen. (Utrecht, Mechelen, Beervelde)
Uiteraard was ik erbij in botanische tuinen Utrecht en tblijft leuk om enkele bekende gezichten te zien :D.
Als de nonkel tijd heeft dan ben ik ook aanwezig in Beervelde dus tot volgend weekend. :)
PS: mijn achternaam is verkeerd geschreven. (kzal nog een mail sturen) en kheb al enkele prachtige fotokes gezien hier op het forum straf :o
Collecties: Phlox, Primula,Azalea, Androsace (begin) en Helleborus
mvg groenmanager matthias F. :)
-
Dag Matthias !
Welkom op ons forum !
Als ik uw passies zo bekijk, dan zal je hier wel de nodige "lol" vinden ! ;)
Intussen is de schrijfwijze van uw naam aangepast. Sorry voor de typfout !
We kijken al uit naar jouw foto's !! :)
-
Matthias, is je nonkel dan Jan F. uit Melle (of ten minste 10 jaar geleden woonde hij daar)?
-
@ Gilgemyn: bedankt voor de aanpassing van de naam en voor de ontvangst :)
@ Lemmens: yep mijn nonkel is idd jan F. ik ben net terug was bezig met zijn saxifraga's te planten aan de noordkant :D en woont er nog steeds hoor :D.
mvg matthias F.
-
Hello Mathias,
leuk om er nog eens wat nieuw bloed bij te hebben. Net als Luc ben ik er wel zeker van dan je binnen onze vereniging wel uw draai zal vinden. We heten u dan ook hartelijk welkom.
-
Heb de indruk dat ik wel Jan Fouquaert in het verleden bij regelmaat tegen het lijf ben gelopen in Utrecht.
-
Hallo Matthias,
ook van mij een hartelijke welkom op ons forum.
-
thx all :D