Hugo,
Hoe is de bereikbaarheid van die locatie's ? Zware en gevaarlijke beklimmingen of gedeeltelijk met kabelbanen en begaanbare paden ? Moet je een halve bergbeklimmer zijn of uren stappen om uiteindelijk het doel te bereiken? De Ortler lijkt me een prachtige bestemming ! Bedankt om ons mee te laten genieten!
Lily-Anne, Sulden ligt op zo'n 970kmvan bij ons op 30km van de Oostenrijkse grens , ter plaatse hebben we een 6dagen pasje gekocht voor de kabelbaan hier mee kon je met drie liften naar boven, dit kwam op 48 euro per persoon en kan je gedurende 6 dagen zo veel als je wil op en af anders 17 eur voor één maal heen en weer.
Je moet zeker geen bergbeklimmer zijn, maar hier en daar moet je wat opletten waar je je voeten zet en sommige wandelingen zijn wel altijd naar boven stappen, maar als je er je tijd voor neemt dan is dat zeker geen probleem!
de wandelpaden zijn goed onderhouden en bewegwijzerd!
grts Hugo