Vlaamse Rotsplanten VerenigingNederlandse Rotsplanten Vereniging
Hij is hier al herhaaldelijk getoond, maar dit exemplaar staat nu wel op zijn hoogtepunt in een trogje :1) Edraianthus pumilio2) Dezelfde E. pumilio contrasteert mooi met zijn buur : Dianthus alpinus 'Joan's Blood'3 en 4) Hypericum Aegypticum - ondanks het feit dat hij op een zuidwaarts gerichte helling staat had hij de afgelopen winter opnieuw te lijden onder de kou.Na enig bijsnoeiwerk herstelt hij zich opnieuw aardig.
Dat is het zeker Kris.Als ik het goed voor heb is dit exemplaar al zo'n 10 jaar oud, maar hij blijft lekker compact... mede door wat snoeiwerk na vorstschade moet ik er eerlijkheidshalve aan toevoegen.Hij heeft ook een héél lange bloeiperiode - makkelijk van begin mei tot ergens in augustus - zo hebben we ze graag !
Kom nog even terug op mijn Campanula barbata Luc. Het mysterie is ontrafeld , blijkbaar maakt mijn plant naast de bloeiende scheut meteen ook nog een scheut die niet bloeit ...Deze zal -veronderstel ik- volgend jaar bloeien.En hopelijk is er dan ook opnieuw een niet bloeiende scheut voor het jaar daarop etc........
Ik denk dat ik hem vorig jaar al getoond heb , maar toch nog eens ... Silene elisabethae .Persoonlijk vind ik ze schitterend , een soort waar je letterlijk en figuurlijk blijft aan plakken ...De bloemen zijn echt heel kleverig.
Waar het door komt is mij een raadsel,maar bij mij willen de Silene,s niet wat ik wil.Kwijnen al vrij snel weg nadat ik ze aangeschaft heb,tja soms heb je dat,niet alles lukt.
Inderdaad een schitterende soort, Kris. De mijne (in de tuf) roert zich ook nog niet. Maar ik zie dat het exemplaar in de tuf bij jou ook niet bloeit.
hallo kris,dein acantholimon ist fantastisch, ich sammle acantholimon, und habe riesige polster im garten, einfach nur schoen,besonders die kraeftige farbe...lgchris