Vlaamse Rotsplanten VerenigingNederlandse Rotsplanten Vereniging
Citaat van: Frankie Wulleman op 16 maart 2025, 22:45:27Primula allionii 'Broadwell Milkmaid' in een tufsteen.Mooi Frankie , heb ik hier verschillende jaren in een trog gehad maar ging langzaam achteruit tot er niks meer over was ...Het was in het begin een heel rijke bloeier . Voorlopig bescheiden is deze Primula allionii 'Snowflake' .
Primula allionii 'Broadwell Milkmaid' in een tufsteen.
De mogelijkheden van tufsteen ....
Prachtige schaal, Kris. Zo had ik er vroeger ook verschillende.
Schitterend!!
Citaat van: Frankie Wulleman op 7 juli 2024, 22:54:04Origanum amanum doet het heel goed op tufsteen. De grootste plant (derde foto) staat al ruim tien jaar in een geboord gat van een tufsteen.Dat is een knappe plant Frankie en in die tufsteen komt hij geweldig goed tot zijn recht !
Origanum amanum doet het heel goed op tufsteen. De grootste plant (derde foto) staat al ruim tien jaar in een geboord gat van een tufsteen.
Draba longisiliqua (foto 1) en Aethionema cretica (foto 2)
Primula laurentiana
Citaat van: Frankie Wulleman op 6 april 2025, 22:15:59Draba longisiliqua (foto 1) en Aethionema cretica (foto 2)2 mooie rotsplanten Frankie Hier ook nog enkele uit de tufsteentuin ...Degenia velebitica , Tulipa cretica ,Armeria juniperifolia 'Brno' ,Iberis aurosica ssp. nana .
Mooi materiaal in de tuftuin, Kris. Tulipa cretica doet het daar zeer goed blijkbaar. is er boldeling merkbaar?
Iedere keer valt het perfecte polletje van Saxifraga catalaunica in een tufrots met op. Een collectie uit het Montseratgebergte waar hij endemisch is.