Inderdaad Luc. De gehele tuin (2500 m2) is nu groen met hier en daar al wat kleur van de bloembollen die uit de grond komen stuiven.
Wel zijn van diverse soorten bloembollen de punten van het blad beschadig door de vorstperiode na het zachte weer van januari.
Helaas, maar er valt mee te leven. Zodra de bloei zich heeft ontwikkeld, trekken de bloemen de aandacht en valt het minder fraaie
blad niet meer op. Althans voor de wat minder kritische mensen.
Wel zijn er diverse struiken bruin van de vorst, zoals vele Camellia's, de Magnolia grandiflora en vele soorten Euonymussen. Zodra echter
het dode blad eraf is, valt het minder op en wordt het aanzien van de tuin goed gemaakt door al hetgeen er onder en ernaast groeit.
We zien wel, hoe één en ander zich verder ontwikkeld. De zaag is gewillig en soms zie je niet eens waar je iets hebt verwijderd.
groet Lida