Volledig mee eens, Sven. Maar wat een feit is voor de ene partij kan voor de andere partij een gekleurde mening zijn....objectieve feiten geven als betrokken partij is niet altijd even gemakkelijk.
En ook is het natuurlijk zo, dat als er iemand "beschuldigd" wordt en deze dit dan later kan rechtzetten, de goede naam van die persoon toch besmeurt blijft als dit hier (of op een ander forum) geplaatst wordt. De mensen die deze beschuldiging gelezen zouden hebben, gaan altijd in hun achterhoofd houden dat die persoon onbetrouwbaar zou kunnen zijn!
Heel belangrijk is ook om er op te wijzen dat iedereen eerst moet proberen geschillen via persoonlijk contact op te lossen! Zeker voor er hier lucht zou gegeven worden aan enig ongenoegen!